Schaakstuk Koning USB Stick 8GB – Klassieke Opslag in Hout
Houten USB Stick in Vorm van de Schaakkoning
Op zoek naar een unieke USB-stick die niet alleen praktisch
is, maar ook een eerbetoon is aan de eeuwenoude traditie van het schaakspel?
Maak kennis met de Schaakstuk Koning vorm 8GB USB-stick, een combinatie van
vakmanschap en functionaliteit. Dit prachtige stuk is vervaardigd van
hoogwaardig houtmateriaal, specifiek Ahornhout, en biedt de verfijnde
uitstraling van een echt schaakstuk in de vorm van een koning.
Het design is zorgvuldig uitgewerkt, waarbij de nuances van het Ahornhout de klassieke schoonheid van het schaakspel tot leven brengen. Met zijn magnetische sluiting is de USB-stick bestaande uit twee delen stevig en veilig verbonden, waardoor het risico op onbedoeld verlies van de kap wordt geminimaliseerd. Met afmetingen van ongeveer 89x30 mm en een gewicht van slechts 20 gram is deze USB-stick compact en draagbaar, perfect voor dagelijks gebruik.
Andere USB sticks die mooi in dezelfde lijn
liggen
De 8GB Schaakstuk usb stick heeft een
bijzonder ontwerp dat geïnspireerd is op een schaakstuk. Binnen dezelfde reeks
met opvallende USB-sticks passen ook de Rechter hamer usb stick en de Sleutel 8gb usb stick goed. De rechter hamer heeft een herkenbaar en zakelijk karakter,
terwijl de sleutelvorm juist praktisch en origineel is.
Wilt u een USB-stick persoonlijk laten bedrukken met een foto of ontwerp? Dan is de Glas usb stick met foto een mooie optie. Dit model heeft een nette uitstraling en is geschikt voor een persoonlijke bedrukking.
Naast zijn verbluffende esthetiek biedt de Schaakstuk Koning vorm 8GB USB-stick ook indrukwekkende prestaties. De hoogwaardige USB-chip zorgt voor snelle en betrouwbare gegevensoverdracht, terwijl de ruime opslagcapaciteit van 8GB voldoende ruimte biedt voor al je digitale bestanden. Bovendien wordt deze leuke USB-stick geleverd met een garantie van 1 jaar, wat gemoedsrust geeft en vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid ervan.
Of je nu een fervent schaakliefhebber bent die op zoek is naar een uniek accessoire of gewoon een stijlvolle en praktische USB-stick nodig hebt voor dagelijks gebruik, de Schaakstuk Koning vorm 8GB USB-stick is de perfecte keuze. Het is niet alleen een functioneel opslagapparaat, maar ook een prachtig geschenk voor elke schaakliefhebber in je leven. Haal vandaag nog de Schaakstuk Koning vorm USB-stick in huis en voeg een vleugje elegantie toe aan je digitale wereld!
Product specificaties
Capaciteit: 8GB
Afmetingen: 89 × 30 × 30 mm
Gewicht: 20 gram
Materiaal: Hout
Constructie: Dopje afneembaar, USB-chip zichtbaar
Interface: USB 2.0
Levertijd: Voor 15:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden



- Model: SSP101
- Beschikbaarheid: Op voorraad
-
14,90€
- Excl. BTW: 12,31€
Beschikbare opties:
Gerelateerde producten
Schaakstuk usb stick 16gb
15,90€ Excl. BTW: 13,14€
Schaakstuk usb stick 32gb
19,99€ Excl. BTW: 16,52€
Schaakstuk usb stick 64gb
24,90€ Excl. BTW: 20,58€
Tags: schaakstuk, usb, stick, 8gb, schaken, schaak moederdagcadeaus,





